• Привет, Гость!
    Нашему проекту требуются активные и целеустремленные Хелперы. Подать заявку на данную должность ты можешь в данном разделе: https://forum.diamondworld.pro/forums/moders/

Отклонено Хелпер

Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.

hensibillity

Постоялец
Mafia
Як вас звуть, скільки вам років?
- Мене звати Віктор, на даний момент мені повні 16 років.
Вкажіть свій нік і привілей.
- hensibillity, Mafia.
Вкажіть Ваш Discord, ВК.
- vk: vk.com/hensibillity
- ds: hensibillity#3668
Скільки часу ви готові приділяти проекту?
- Серверу я зможу приділяти, близько 3-5 годин в будні дні, але є також вихідні, в які я зможу приділяти набагато більше часу, тобто близько 5-10 годин в день.
Розкажіть, в чому полягає завдання хелпера?
- Допомагати гравцям в різних питаннях і проблемах, що стосуються того чи іншого режиму, або ж інші питання які не стосуються режимів сервера. Хочу стати частиною сервера і залишити щось хороше після себе. Надалі випадку, в персоналі я хочу залишитися надовго, тобто до кінця.
Як довго ви граєте на нашому проекті і на якому режимі найчастіше?
- На вашому проекті, я граю близько двох років, приблизно початок 2019 року, найбільше сподобався режим "PrisonEVO" , але потім сподобалися і інші режими, своєю унікальністю.
Розкажіть нам, на яких проектах ви брали участь, в ролі співробітника проекту?
- У мене в цій сфері є досить величезний досвід, я був в персоналі на багатьох серверах та проектах і за два роки мого перебування у персоналом я набив дуже хороший досвід роботи, наприклад: RedLine ( Був на посаді Старшого модератора близько 10 місяців, потім пішов ПСЖ ) ; DreamNetwork ( Перебував на посаді модератора , простояв близько 7 місяців, сервер закрився ) ; Один раз обіймав посаду Модератора проекту на DiamondWorld, йшов через не хватки часу по навчанню. Коли я був перший раз на посаді, онлайн проекту був приблизно 1000-1500. (Приблизний час роботи на проекті було - 4 місяці, після пішов ПСЖ з посади ) ; MineLand ( був модератором третього рангу, на посаді пробув близько 5 місяців, потім пішов ПСЖ
Чому саме ви повинні стати членом команди проекту?
- Я маю досвід у цій сфері, так як я вже брав участь у персоналі Diamondworld'a. погравши пару годин на проекті, я помічаю, що в чаті велика кількість порушень і деякі працівники з персоналу не виконують свої обов'язки. Існує прислів'я, яке звучить так: "чим хвалитися своєю силою, краще слабким допоможи" - я буду слідувати цим прислів'ям на посаді, і не просто "бути в персоналі і ходити хвалитися своєю посадою", а допомагати гравцям сервера. А також, Я хочу допомагати гравцям з їх питаннями і проблемами. Також я часто відповідаю гравцям в чаті на їхні запитання, але мої відповіді не беруть до уваги через недовіру. Та й сам не можу дивитися як безліч гравців не можуть отримати відповідь на своє питання в чаті від діючих хелперів. А коли я помічаю, що на деяких режимах в чаті творитися повний хаос, коли гравці ображають один одного, або ж взагалі порушують правила проекту, з цим я маю намір боротися.
Розкажіть нам, чи є у вас покарання на ресурсах проекту?
- Ні, не є.
Чому ви хочете бути частиною нашої команди?
- По-перше, я хочу допомогти нинішньому складу персоналу в їх роботі , а також робити її не на швидкість, а на якість.
По-друге, моє колишнє перебування в стаффі, дало мені напровленіе прагне куди краще, а також Я знайшов багато спілкування серед персоналу / Адміністрації.
По-третє, допомога гравцям, що найголовніше, це відповіді на їхні запитання, того чи іншого режиму проекту.
Вкажіть додаткову інформацію, яку ви вважаєте потрібною.
- Все висловив вище.
 
Здравствуйте!

Заявление отклонено.
Причина: Основной язык нашего проекта - Русский.
Ваша заявка написана на Украинском языке.

Повторно подать заявление на должность Хелпера можно через 30 дней.

С уважением,
Заместитель Старшего Куратора.
 
Статус
В этой теме нельзя размещать новые ответы.
Назад
Сверху Снизу